Block title

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Охорона праці

Про підсумки проведення огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в закладах освіти Зіньківського району у 2009 році.

Зіньківська районна організація Профспілки працівників

освіти і науки України

 

П р е з д і я

 

Відділ освіти Зіньківської районної адміністрації

 

К о л е г і я

 

П О С Т А Н О В А


 

22.11.2009 року 

№ П –4
    Про підсумки проведення огляду-конкурсу

 стану умов і охорони праці в  закладах

 освіти Зіньківського району у 2009 році.

 

       У відповідності з Положенням "Про проведення у 2009 році Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в установах, закладах, підприємствах та організаціях Міністерства освіти і науки України” та з метою поліпшення безпечних умов праці і навчання відповідно до вимог законодавства з охорони праці, попередження травматизму, професійних захворювань, підвищення відповідальності посадових осіб за дотриманням правил безпеки праці та навчання, забезпечення життя і здоров’я учасників навчально-виховного процесу на протязі 2009 року проведений районний  огляд-конкурс стану умов і охорони праці в навчальних закладах району.

     На розгляд комісії було представлено матеріали трьох дошкільних навчальних закладів, дванадцяти загальноосвітніх навчальних закладів та двох позашкільних закладів.

    Аналіз матеріалів свідчить, що на досить високому рівні ця робота проводиться у Дейкалівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Слід відмітити добрий рівень  охорони праці та створення безпечних умов для проведення навчально-виховного процесу у Опішнянській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів, Малобудищанській, Проценківській, Шилівській загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів та Бобрівницькій, Новоселівській, Удовиченківській загальноосвітніх школах І-ІІ ступенів.

Виходячи з результатів огляду президія районної Профспілки та колегія відділу освіти

ПОСТАНОВИЛИ:

1. Відзначити Опішнянську спеціалізовану, Малобудещанську, Проценківську, Шилівську загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів та Бобрівницьку, Новоселівську, Удовиченківську загальноосвітні школи І-ІІ ступенів за добрий рівень організації охорони праці та створення безпечних умов.

2. Визнати переможцем районного етапу огляду-конкурсу стану умов і охорони праці  Дейкалівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

3. Матеріали Дейкалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів направити для  участі в обласному  етапі огляду-конкурсу стану умов і охорони праці.

Начальник відділу освіти Голова РК Профспілки
Категорія: Охорона праці | Додав: (_maska_) (08.02.2012)
Переглядів: 1104 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук


Copyright MyCorp © 2023
Створити безкоштовний сайт на uCoz