Block title

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Великі статті

Постанова конференції

П О С Т А Н О В А

XVІ  конференції райкому Профспілки працівників освіти

 

22.02.2010 р.

 

Про підсумки звітів та виборів в

Зіньківській районній профспілковій

організації

 

Заслухавши та обговоривши звіт голови райкому профспілки працівників освіти про роботу за період з лютого 2009 року по січень 2010 року і   завдання    профспілкової організації щодо вдосконалення внутріпрофспілкової діяльності та посиленню соціального захисту членів профспілки, звітно-виборна конференція відзначає, що РК профспілки активно включився у демократичні процеси, спрямовані на побудову незалежної держави, оновлені форми, зміст і методи своєї діяльності.

Основними напрямками роботи нашої районної  профспілкової організації на сьогоднішній день є перш за все представництво та захист трудових, соціально - економічних інтересів членів  профспілки, а також оздоровлення, культурно - масові заходи, надання матеріальної допомоги та підтримки.

    Чисельність Зіньківської освітянської профспілки становить -  1019  працівників .

    Представляючи та захищаючи трудові, соціально - економічні інтереси працівників президією райкому профспілки була розроблена, затверджена та зареєстрована  Угода  між відділом освіти Зіньківської РДА та районним комітетом профспілки працівників освіти і науки на 2009-2014 р.р., якою передбачені зайнятість, оплата праці, регулювання трудових відносин, соціальні пільги, гарантії, компенсації та охорона праці працівників освіти.

Відповідно до плану роботи райкому профспілки здійснений громадський контроль за дотриманням законодавства про працю  в 6 навчальних закладах, проведений огляд- конкурс з охорони праці в усіх загальноосвітніх закладах району.

Розглянуті звернення 7 працівників та 2 колективні звернення про порушення прав в організації праці,

Проведені навчання керівників ЗНЗ по аналізу діяльності закладу з кадрових питань, управління, соціального захисту, збереження та зміцнення здоров’я учасників навчально - виховного процесу                                                                                                  

Організовані та проведені районні спортивні змагання серед працівників шкіл з волейболу, тенісу, шашок, шах матів. В змаганнях взяли участь 14 закладів, всього змагалися близько 100 освітян (20%). Освітянська збірна команда з волейболу виборола титул чемпіона району.

Колектив педпрацівників Зіньківської спеціалізованої школи №2 Фольклорна група «Мальви» взяв участь в обласному конкурсі художньої самодіяльності серед працівників освітянської галузі та  отримали диплом ІІІ ступеня.

В літній період на належному рівні проведена організація оздоровлення членів профспілки та їх дітей: за  три місяці на оздоровлення використано 22 376 грн., що становить 17% профспілкових внесків, з них на пришкільні табори ( в яких відпочивали 215 дітей) -  5 360 грн, на позаміські оздоровчі заклади- 1716 грн. ( Виділені путівки: на море- табір «Гренада» -9, «Крилатий»-3, табір «Горизонт» Вельбівка – 7 путівок, «Еколог» Міські –Млини-34, «Супутник»- 1 )

Всього   путівками в позаміських таборах– оздоровлено 61 дитину на суму 9 477 грн. профспілкової доплати в порівнянні з минулим роком  (56 дітей) на 9% більше.

55 педагогічних працівників відпочивали на базі пансіонату                 « Рассвет» в смт. Солнечногорск та 17 працівників в м. Скадовськ.

На протязі року 15 педагогічних працівників відпочили та оздоровитись в санаторії – профілакторії Інституту післядипломної освіти під час проходження курсової перепідготовки.

Кабінет Голови РК профспілкиоснащений комп’ютерною технікою та здійснено підключення до ІНТЕРНЕТ мережі.

Більшість педагогічних колективів активізують свою культурно- масову роботу. За вказаний період на культурно - мосову роботу в колективах використано 36 822 грн. (28%) профспілкових внесків. Постановами президії РК профспілки на підставі заяв та рішень первинних профспілкових комітетів на надання 58 матеріальних допомог виділено – 12391 грн.

За проведеними результатами діяльності первинних організацій слід відзначити діяльність профспілкових організацій Дейкалівської, Проценківської, Тарасівської, Шилівської ЗОШ І-ІІІ ст..Бобрівницької, Комсомольської ЗОШ І-ІІ ст.. Дитячого навчального закладу №1 « Ромашка»

Поряд з цим існує ряд завдань над якими слід працювати всім разом.

      -   забезпечення розмірів посадових окладів за  всіма розрядами ЄТС, виходячи із встановленою бюджетом на 2010 рік розміру мінімальної заробітної плати, та збереженням інших, передбачених законодавством, умов праці;

     -    затвердження обсягів видатків, необхідних для підвищення престижності праці усіх педагогічних працівників шляхом встановлення 20- ти відсоткових надбавок;

-   Не в повному обсязі виконується ст.. 57 Закону України «Про освіту» щодо виплати щорічної винагороди педагогічним працівникам.

      - В районі, як було вже зазначено, не вистачає коштів на енергоносії, газ.

      - В нинішній ситуації , що склалася, загострюються  вирішення ряду постійно болючих  питань: оптимізації шкільної мережі, підвезення педагогічних працівників, отримання житла чи кредитів на його придбання, реалізації житлово- побутових гарантій педагогічним працівникам сільської місцевості та селищ міського типу.

 

Звітно-виборна конференція

ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

І. 1.  Роботу       профоргану      за      звітний      період      визнати ___________Задовільною_____________________________

                                   (оцінка роботи)

2.              РК профспілки спрямувати свою діяльність на покращення стилю, форм і методів роботи, забезпечення належного виконання Статутних вимог і завдань.

З цією метою:

2.1. Активніше співпрацювати з місцевими органами влади, депутатами всіх рівнів, партіями і суспільно-політичними рухами демократичного спрямування в питаннях забезпечення якнайширшої участі членів профспілки у державотворчих процесах та кращого вирішення соціально-економічних питань

2.2.В міру потреби входити з пропозиціями і вимогами до органів місцевої влади про своєчасну оплату праці, про пільги і гарантії для працівників освітніх закладів та забезпечення їх законних прав.

2.3.Удосконалити роботу по переукладенню колективних договорів, які втратили термін дії між профорганом і адміністрацією, та краще використовувати його можливості у вирішенні питань оплати праці, створення безпечних умов на робочих місцях, забезпечення правових та соціальних гарантій і пільг для працівників.

2.4.Посилити профспілковий контроль за дотриманням чинного законодавства України про працю. Систематично надавати членам профспілки необхідну юридичну і правову допомогу.

2.5.   Представляти в органах державної влади та судах права й інтереси членів профспілки за їх дорученням при вирішенні індивідуальних трудових спорів.

2.6. Використовувати для захисту прав та інтересів членів профспілки
всі передбачені чинним законодавством України форми вирішення колективних трудових спорів.

2.7.    Домагатися створення безпечних умов праці, вимагати припинення роботи обладнання чи використання приміщень, які є травмонебезпечними і шкідливими для працівників.

Посилити профспілковий контроль за організацією роботи з охорони праці.

2.8.    Покращити організаційно-масову роботу у профспілковій організації, розширити спектр діяльності і роль профспілкового органу у житті трудового колективу.

2.9.  Підвищити рівень і ефективність виховної, культурно-масової і фізкультурної роботи у профспілкових організаціях.

 

3. Відзначити діяльність профспілкових організацій Дейкалівської, Проценківської, Тарасівської, Шилівської ЗОШ І-ІІІ ст..Бобрівницької, Комсомольської ЗОШ І-ІІ ст.. Дитячого навчального закладу №1 «Ромашка»

4. Порушити клопотання перед обкомом профспілки про придбання путівок на  лікування в санаторій « Миргород»

5. Забезпечити випуск інформаційного бюлетеня РК профспілки.

 

ІІ. Звіт ревізійної комісії затвердити.

 

ІІІ. 1. Обрати головою районного комітету Зіньківської профспілки працівників освіти Нерозю Любов Миколаївну.

       2.Обрати районний профспілковий комітет у складі 47 членів:

          СПИСОК

членів РК профспілки

 

 

 

 3.Обрати ревізійну комісію у складі:

 

          Петренко Світлану Михайлівну – Зіньківська спеціалізована школа №1

          Некомкіну Людмилу Миколаївну – Опішнянська спеціалізована школа

          Кащенко Надію Миколаївну – Шилівська загальноосвітня школа школа І-ІІІ ст..

4.       Орати президію райкому профспілки у складі 9 членів:

         Нерозя Любов Миколаївна

         Юхименко Ольга Григорівна

         Василинка Петро Євсейович

         Бузовський Володимир Дмитрович

         Трепетун світлана Миколаї вна

         Терещенков Ол-др Миколайович

         Лисак Світлана Миколаївна

         Пастернак Ніна Миколаївна

         Матяш Тетяна Михайлівна.

VІ. 1. Обрати делегатами на обласну профспілкову конференцію:

       Нерозю Любов Миколаївну – голову РК профспілки.

        Юхименко Ольгу Григорівну – заступника голови РК профспілки

        Матяш Тетяну Михайлівну- члена президії

      2. Обрати делегатами до обкому профспілки працівників освіти:

         Нерозю Любов Миколаївну – голову РК профспілки.

        Юхименко Ольгу Григорівну – заступника голови РК профспілки

      3. Делегувати до складу обласної ревізійної комісії - Матяш Тетяну Михайлівну- члена президії.

V. До 20. 02. 2010 року узагальнити критичні зауваження, пропозиції, висловлені учасниками звітно-виборної конференції і розробити заходи по їх вдосконаленню.

VІ. Контроль за виконанням даної постанови покласти на новообраного голову профспілкового органу.

 

Категорія: Великі статті | Додав: maska (09.03.2010)
Переглядів: 1035 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук


Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz