Block title

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Постанова пленумупро звіти івибори

Полтавський обласний комітет профспілки працівників

 освіти і науки України

Зіньківський райком профспілки працівників освіти  і науки України

     __________________________________________________________________________

                                           38100. м. Зіньків вул. Леніна, 63 тел (8-05353) 3-17-51

             ПОСТАНОВА

пленуму райкому Профспілки працівників освіти і науки України

24.06.2009 року

Про проведення в організаційних ланках обласної організації Профспілки

працівників освіти і науки звітно-виборної кампанії.

Визнаючи верховенство Статуту Профспілки на підставі норм ст.ст.26, 27, пленум наголошує про закінчення повноважень профгрупоргів,  профкомів первинних, районних, міських, обласного комітетів, обраних у 2004-2008 роках.

Керуючись    ст.ст.    28,48,70    Статуту    Профспілки    та    рішенням Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України від 31.03.09р. та пленуму обкому Профспілки працівників освіти і науки України від 28.04.2009 року «Про проведення в організаційних ланках обласної організації Профспілки працівників освіти і науки звітно-виборної кампанії»

райком профспілки

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1.  Провести в усіх організаційних ланках районної організації Профспілки працівників освіти і науки України звітно-виборну кампанію.

2.             Встановити    наступні    терміни    проведення    звітів    і    виборів    у профспілкових органах:

2.1.           Звітно-виборні збори в усіх первинних профспілкових організаціях (профгрупах)  закладів та установ освіти провести  протягом IV квартал 2009 року (додаток  2).

2.2.               Звітно-виборну конференцію районної Профспілки протягом 1 кварталу 2010 року.

3.         Профспілковим органам районної організації:

3.1.             Використати період підготовки і проведення звітів та виборів для організаційного зміцнення ланок Профспілки.

3.2.             Забезпечити виконання рішень вищих профспілкових органів, власних рішень.

3.3.             Заслухати звіти про роботу виборних профспілкових органів, обрати делегатів до районної,  обласної конференції Профспілки за нормами представництва, визначеними Президією РК профспілки 23.06.2009 року (додаток  1) та обкомом профспілки.

3.4. Обговорити проекти змін і доповнень до Положень про ці організації,
Статуту Профспілки та направити їх вищим керівним профспілковим
органам за призначенням.

3.5.       Забезпечити інформування членів Профспілки про позицію та діяльність освітянської Профспілки, її організаційних ланок за звітний період, констатуючи організаційне зміцнення, зростання профспілкового членства, підвищення авторитету та ролі для забезпечення захисту трудових, соціально-економічних прав, гарантій працівників з урахуванням досвіду взаємодії з ФПУ, Міністерством освіти і науки України, ОРПС, Головним управлінням освіти і науки облдержадміністрації, іншими органами держаного управління, роботодавцями.

3.6.       Вжити заходів для фінансового зміцнення Профспілки, підвищення дисципліни, удосконалення стилю, форм і методів роботи виборних органів, розвитку соціального партнерства.

3.7.     Забезпечити удосконалення кадрової роботи,спрямованої на омолодження профспілкових кадрів, підвищення їх професіоналізму шляхом висування до складу виборних органів представників з числа
резерву, затвердженого відповідним органом, кращих профспілкових активістів та працівників з досвідом громадської роботи, які користуються авторитетом у колективах закладів та установ освіти, здатні відстоювати економічні, соціальні права та інтереси працівників.

3.8       Забезпечити належне оформлення та зберігання документів звітно-
виборних зборів та конференцій.

3.9.       Під час підготовки та проведення звітів і виборів керуватися Статутом Профспілки, і інструктивними, методичними матеріалами, підготовленими ЦК, обкомом Профспілки, райкомом профспілки.

4. РК Профспілки:

4.1. Забезпечити в ході підготовки до проведення звітно-виборної кампанії в первинних профспілкових організаціях звірення складу профспілкових організацій,       перевірку       правильності       ведення       обліково-звітної документації, наявності заяв членів Профспілки , профспілкових квитків та облікових карток.

4.2. Забезпечити в первинних профспілкових організаціях складання та подання до вищого профоргану звіту за формою, встановленою ФПУ. На підставі    звітів    первинних    профспілкових    організацій    забезпечити складання та подання зведеного звіту профоргану за формою, встановленою ФПУ, з письмовою інформацією до вищих профспілкових органів.

4.3.                           Забезпечити проведення семінарів, нарад з профкадрами та активом щодо звітів і виборів, практичних занять з метою вивчення організаційно-статутних положень, які регламентують порядок проведення звітів і виборів.

4.4.            Забезпечити контроль за дотриманням статутних вимог до організації звітів і виборів, організувати участь в роботі зборів, конференцій представників вищих профспілкових органів.

4.5.Розглянути хід та підсумки звітно-виборної кампанії на засіданнях президій.

4.6.Висвітлювати хід проведення звітно-виборних зборів, конференцій у засобах масової інформації.

5.         Президії райкому Профспілки:

5.1.       Заслухати підсумки проведення звітно-виборної кампанії в
районних організаціях Профспілки в кінці 4 кварталу2009 року.

5.2.       Забезпечити участь працівників апарату, членів президії, членів
райкому Профспілки у проведенні звітно-виборних зборів та конференції
організаційних ланок Профспілки усіх рівнів.

Голова райкому Профспілки           Л.М.Нерозя

 

Категорія: Мої статті | Додав: maska (09.03.2010)
Переглядів: 735 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук


Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz